• Požiadavky pre portfólio II. stupeň

• Hlavné vyučovacie predmety:

• Slovenský jazyk a literatúra  5.-9. ročník
          • Matematika 5.-9. ročník
          • Anglický jazyk 5.ročník
          • Anglický jazyk 6.-9. ročník
          • Nemecký jazyk 7.-9. ročník
          • Fyzika 6.-9. ročník
          • Biológia 5.-9. ročník
          • Chémia 7.-9. ročník
          • Občianska náuka 6.-9. ročník
          • Geografia 5.-9. ročník
          • Dejepis 5.-9. ročník
          • Informatika 5.-8. ročník

Výchovné predmety:

Žiak posiela z každého výchovného predmetu (Výtvarná výchova, Náboženská výchova/Etická výchova, Hudobná výchova, Pracovné vyučovanie, Telesná a športová výchova, Environmentálna výchova, Viem čo zjem) do stanoveného termínu využujúceho 1 projekt počas príslušného polroka školského roku. Žiak si tému projektu môže vybrať sám podľa tématických plánov učiteľa.

Ak žiak/žiačka navštevuje ZUŠ alebo mimoškolské aktivity (športové kluby, atletika, hokej…), ktoré súvisia s výchovným predmetom, stačí, ak doloží do školy potvrdenie o účasti a na vysvedčení má hneď uvedené - aktívne absolvoval, teda nemusí vypracovať hore uvedené požiadavky na predmet.(napr.:TSV- potvrdenie o účasti v Hokejovom klube, HUV - potvrdenie o návšteve ZUŠ…)