• 13.9 - 14.9.2021

Účelové cvičenia - začiatok školského roka 2021/2022

Účelové cvičenie – praktická časť

14. 9. 2021 sa na multifunkčnom ihrisku uskutočnila praktická časť účelového cvičenia. Pani učiteľky S. V. Novická a M. Štrbová vymysleli pre žiakov II. stupňa rôzne aktivity na precvičenie ich brannej zdatnosti. Žiaci napríklad hádzali granátom na cieľ, loptou do basketbalového koša, skákali vo vreci, v plynových maskách prenášali raneného alebo museli založiť oheň kresadlom. Siedmaci boli najlepší v hode granátom a v preťahovaní lanom, na hrazde sa najdlhšie udržal Dominik Dunka zo 6. ročníka, ale úplnými víťazmi sa stali žiaci z 8. ročníka. Sily si zmerali aj učitelia. Pani učiteľka Minárová sa udržala na hrazde celých 59 sekúnd, pani učiteľka Korcová najlepšie hádzala na cieľ a pani učiteľka Novická v rekordnom čase 1:01 dokázala založiť oheň. So žiakmi si nakoniec zahrali priateľský basketbalový zápas. Víťazom blahoželáme!

Zhodnotenie_uceloveho_cvicenia_september_2021.docx