V závere školského roka sa žiaci prvého stupňa vybrali na výlet do farmy Highlandia, kde ich čakal deň plný zážitkov, zábavy a kontaktu so zvieratami.
Deti si s veľkým nadšením prezreli zvieratká, dozvedeli sa o nich množstvo zaujímavostí a mali možnosť pozorovať ich zblízka. Nechýbala ani obľúbená časť výletu – skákanie na trampolínach a vybláznenie sa na skákacom hrade, kde si žiaci naplno užili pohyb a spoločné chvíle so svojimi kamarátmi.
Počas horúceho letného dňa prišlo vhod aj príjemné osvieženie v podobe ľadovej drte, ktorú si mnohí s chuťou dopriali. V teplom počasí padla doslova na úrodnú pôdu a priniesla deťom ešte viac radosti.
Touto cestou by sme sa chceli v mene školy, ale predovšetkým v mene našich detí, srdečne poďakovať majiteľom farmy za ich ochotu, milé prijatie a možnosť navštíviť toto krásne miesto. Veľmi si vážime, že nám poskytli bezplatný vstup a umožnili deťom stráviť deň plný radosti, zábavy a nezabudnuteľných zážitkov v príjemnom prostredí farmy. Ďakujeme za ich štedrosť a ústretovosť.
Ďakujeme a prajeme farme Highlandia veľa spokojných návštevníkov a mnoho úspechov do ďalších rokov.