• Požiadavky pre portfólio I. stupeň

• Hlavné vyučovacie predmety:

• Slovenský jazyk a literatúra 1.-4. ročník
          • Anglický jazyk 1.-2. ročník
          • Anglický jazyk 3.-4. ročník
          • Matematika 1. -4. ročník
          • Prvouka 1.-2. ročník
          • Vlastiveda 3.-4. ročník
          • Prírodoveda 3.-4. ročník
          • Informatika 3.-4. ročník

Výchovné predmety:

Žiak posiela z každého výchovného predmetu (Výtvarná výchova, Náboženská výchova/Etická výchova, Hudobná výchova, Pracovné vyučovanie, Telesná a športová výchova) do stanoveného termínu využujúceho 1 projekt počas príslušného polroka školského roku. Žiak si tému projektu môže vybrať sám podľa tématických plánov učiteľa.

Ak žiak/žiačka navštevuje ZUŠ alebo mimoškolské aktivity (športové kluby, atletika, hokej…), ktoré súvisia s výchovným predmetom, stačí, ak doloží do školy potvrdenie o účasti a na vysvedčení má hneď uvedené - aktívne absolvoval, teda nemusí vypracovať hore uvedené požiadavky na predmet.(napr.:TSV- potvrdenie o účasti v Hokejovom klube, HUV - potvrdenie o návšteve ZUŠ…)